Obrazek tytułowy
ofertaksięga gościo mniegaleria zdjęćrysunkikontakt

Wycieczki
niepełnosprawni..
szkoły, przedszkola..
rodzinne spotkania..
uczelnie wyższe
turyści indywidualni

Biwaki
od 4 klasy..

Agroturystyka
lato, jesień..


Lokalizacja
mapka

Indianiści w Polsce
terminy zlotów

Linki
Stadnina koni "Pegaz" w Stawach


Oferta dla turystów indywidualnych: np. pieszych, z rowerami, samochodami itp.

Najczęściej odwiedzają nas rodziny odpoczywające nad okolicznymi jeziorami, ale nie tylko. Pobyt obejmuje zwiedzanie z przewodnikiem oraz strzelanie z łuku

czas pobytu: ok. 45 minut.
Godziny otwarcia 10-18, o ile nie ma akurat wycieczki zorganizowanej.

Zapoznaj się również z ofertą Agroturystyka

Któż z nas nie czytał książek o Indianach? Któż z nas nie oglądał filmów o tej tematyce?

A teraz mają Państwo okazję obejrzeć na własne oczy wioskę indiańską. Wioskę, w jakiej żyli Indianie Równin Ameryki Północnej w XIX wieku.

tipiW tipi znajdują się misternie wykonane repliki autentycznych przedmiotów takich jak stroje, broń, przedmioty codziennego użytku. Można również >zobaczyć indiańską saunę, travois, grób (na szczęście bez nieszczęśnika :o)


Sposób opawiadania także dopasowujemy do wieku uczestników np. jeśli odwiedzają nas dorośli to opowiadamy tak jak w muzeum. Z tą tylko różnicą, że w każdym momencie możemy odpowiedzieć na każde pytanie bardziej zainteresowanych uczestników. Obalamy mity, także dotyczące Indian żyjących dzisiaj.

Ukończyłem studia pedagogiczne, pisałem pracę magisterską na temat "Wychowanie wśród Indian Równin Ameryki Północnej w XVIII, XIX wieku", także jesteśmy w stanie takie zajęcia przeprowadzić

Podkreślam również, że wiedza moja o Indianach oparta jest na książkach etnograficznych, antropologicznych, korespondencji z Indianami, a nie książkach przygodowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY



OFERTA / KSIĘGA GOŚCI / O MNIE / KONTAKT



Strona istnieje od dnia 8-03-2006
e-mail Artur